Výber jazyka

  • Slovak utf-8
  • English
  • German formal - Sie
  • Polish

Meniny dnes oslavuje

Utorok, 19 marec 2019

Dnes má meniny
Jozef
Zajtra má meniny
Víťazoslav

Štatistiky

Návštevníkov: 102646

Štatistiky pre www.spis.eu.sk

TOPlist
TOPlist

Kultúra

Deň obceKultúra

V našej obci sa každý rok pravidelne konajú rôzne kultúrne akcie.

1. V mesiaci január každoročne vystúpi v Gánovciach so svojím divadelným predstavením, Divadelný súbor „OZVENA“ z Popradu - Stráže.

2. Prvý týždeň v mesiaci február sa každoročne koná Gánovský ples obohatený kulúrnym programom, dobrou náladou, bohatou tombolou a s neopakovateľnou atmosférou.

Deň obce3. V druhom týždni mesiaca september sa každoročne koná „DEŇ OBCE“. Táto akcia sa vyznačuje bohatým kultúrnym programom v ktorom vystupujú folklórne telesá z okolitých obcí mikroregiónu „Prameň“ – Vernár, Sp. Bystré, Liptovská Teplička, Vikartovce, Šuňava a pod. Z Popradu vystupil súbor Vagonár a tanečné skupiny Kentucky, Trend. Program spestil spevák Otto Weiter, zábavná skupina ŠČAMBA a Jašeňovský 16-storák. Okrem kultúrnych vystúpení sa konajú rôzne súťaže pre malých i veľkých, priateľský futbalový zápas a bohatá tombola.

4. V rámci mesiaca úcty k starším sa každoročne koná „Spoločenské posedenie s dôchodcami“ s pekným programom a dobrou náladou.

Posedenie 

5. V mesiaci december sa pravidelne uskutočňuje akcia pre deti „Posedenie pri jedličke“, kde deťom odovzdáva balíčky Svätý Mikuláš.

 

Zaujímavé odkazy

Inteligentné webové stránky a redakčný systém pre obce

Slovakia regions

© 2019 Gánovce
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.